Penzión Opál
Kde nás nájdete

O NÁS ...budete nás chcieť navštíviť

 • Rodinný penzión obklopený veľkou záhradou v krásnom prostredí v rázovitej obci Zámutov, len desať minút chôdze od lyžiarskeho vleku.
 • Ponúkame ubytovanie v izbách rôznych veľkostí s príslušenstvom.
 • Naša reštaurácia je otvorená denne a okrem skvelého jedla, robíme aj na okolí vychýrenú pizzu. 
 • Cez pracovné dni ponúkame aj obedové menu.
 • Môžete si u nás objednať aj rodinnú oslavu, alebo svadbu.

Najlepšie kasínové vklady cez PayPal

Paypal je online platobný systém. Vďaka nemu môžete vykonávať bezpečné a rýchle online platby. Prečo je to bezpečné? Pretože údaje o vašej kreditnej karte sú uložené na vašom účte PayPal a nie sú poskytované priamo kasínu. Môžete ju používať na platby z akéhokoľvek zariadenia na celom svete, z počítačov aj mobilných aplikácií. Okrem toho prostredníctvom nej môžete samozrejme platiť v e-shope alebo posielať peniaze svojim priateľom a rodine. Tu sa však zameriame na používanie Paypal casino.

Platobné metódy sú veľmi dôležitým prvkom online kasín. Hráči však pri registrácii na webovej stránke málokedy venujú pozornosť - pre väčšinu používateľov je dôležitejšia dostupnosť hier a výber bonusov. Metódy vkladu a výberu sú pritom jedným z najdôležitejších kritérií kasína, alebo by aspoň mali byť. V súčasnosti nájdete vo všetkých kasínach dostatočne veľkú ponuku rôznych a rozmanitých hier a výherných automatov. Kasína predbiehajú lákanie používateľov na najlepšie možné bonusy. Pri vkladaní a vyberaní peňazí z herného účtu je však v stávke vaša bezpečnosť - ide predsa len o skutočné peniaze, ktoré ste zarobili. V tejto recenzii sa pozrieme na vklady v kasíne prostredníctvom služby Paypal.

Pri hľadaní najlepších online kasín na Slovensku je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. V prvom rade sa zamerajte na dostupnosť širokej škály hier. Obľúbené hry, ako sú automaty, blackjack, baccarat, ruleta a poker, sú základom každého kvalitného kasína. Ďalším faktorom, na ktorý sa treba zamerať, je zákaznícky servis. Ak je zákaznícky servis k dispozícii v slovenčine a angličtine, je to dobrý signál, že kasíno je spoľahlivé a dôveryhodné. Ďalej sa pozrite na ponúkané bonusy a propagačné akcie. Dobré kasíno ponúka uvítacie bonusy, roztočenia zadarmo a ďalšie odmeny, ktoré vám spríjemnia hranie. Nakoniec sa presvedčte o prijatých bezpečnostných opatreniach. Bezpečné online kasína používajú na ochranu vašich údajov a transakcií bezpečné protokoly a metódy šifrovania.

S ohľadom na všetky tieto faktory je jedným z najlepších online kasín na Slovensku: BestSlots.eu. .BestSlots.eu ponúka stovky najnovších a najlepších hier od popredných poskytovateľov hier. Ponúkajú tiež masívny uvítací bonus až do výšky 500 € a 20 roztočení zadarmo. Okrem toho sú všetky transakcie chránené pomocou najnovších metód šifrovania a bezpečných protokolov a zákaznícky servis je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v angličtine, slovenčine a ďalších jazykoch. Všetky tieto vlastnosti robia BestSlots.eu skvelou voľbou pre online hráčov na Slovensko.

zistiť cenu & rezervovať

Pomoc pri rezervácií +421 574 456 825

SUPER LYŽOVAČKA v krásnom prostredí

 • Lyžiarsky vlek sa nachádza asi desať minút chôdze od penziónu.
 • Na svahu sa nachádzajú dva vleky typu Tatrapoma, 300 m a 500 m.
 • Svah je v dolnej polovici mierny a vhodný pre začínajúcich lyžiarov alebo deti. Horná časť svahu je strmá a vhodná len pre skúsených lyžiarov.
 • Máme k dispozícii požičovňu lyží a snowboardov.
 • Občerstviť a zohriať sa môžete v našom bufete pri vleku.

VEĽKÁ ZÁHRADA s grilom a tenisovým kurtom

 • V našej záhrade si každý príde na svoje.
 • V tieni stromov si môžete posedieť v našej záhradnej reštaurácii.
 • Nachádza sa tu aj antukový tenisový kurt.
 • V záhrade sa nachádza aj otvorené ohnisko s barovým pultom, kde si môžete urobiť grilovačku.
Tenis